Cíl je jasný … VAŠE AUTO

Cíl je jasný … VAŠE AUTO

Projekt Keetec GPS SNIPER je součástí portfolia KEETEC již od roku 2016. Za toto období si našel tento produkt tisíce spokojených uživatelů v celé Evropě ale i zemích mimo ni. Pozitivní reakce, ale i poptávka po novější verzi vedli naše vývojové oddělení k navržení nového zařízení, které si s sebou ponese všechny výhody původní verze a zároveň bude doplněno o funkce moderních systémů pro kvalitní zabezpečení.

Od úplného začátku bylo hlavní myšlenkou projektu Keetec GPS SNIPER MAX vyvinout systém, který dokáže spolehlivě ochránit vozidlo před použitím neoprávněnou osobou a zároveň nenaruší komfort používání vozidla jeho majiteli. Stejně bylo prioritou zajistit funkčnost systému i po odpojení akumulátoru, ale i možnost univerzální zástavby do každého vozidla bez ohledu na jeho věk, či výbavu.

S hrdostí můžeme konstatovat, že všechny tyto zadání se nám podařilo naplnit a nový GPS SNIPER MAX tak přináší unikátní kombinaci kvalitního zabezpečení s možností širokého využití za velmi přívětivou cenu.

Zacilte vždy přesně.
Použitím vysoce citlivého GPS přijímače je možné dosáhnout přesnou lokalizaci chráněného vozidla 24 hodin denně 7 dní v týdnu a to i za ztížených podmínek.

Ovládání "bez rukou".
Mezi největší výhody nového modelu jednoznačně patří možnost rozšíření systému o modul pro bezdotykové ovládání, díky čemuž ovládání systému nikdy nebylo jednodušší. Jeho součástí je také elegantní dálkový ovladač s výdrží baterie až 2 roky a tělem odolným i vůči hrubšímu zacházení.

Pohlídá auto, i jeho kola.
Nejnovější generace akceleračního čipu plní funkci vestavěného senzoru náklonu s propracovaným softwarovým algoritmem. Díky němu tak bude každý pokus o naložení vozidla, nebo krádež kol hlášen jako poplach a majitel vozidla o něm bude okamžitě informován formou hlasového hovoru a SMS.

Žije i bez "šťávy".
Zabudovaná záložní baterie zajistí, že o problému s vozem budete vědět i po odpojení hlavního akumulátoru a to až po dobu 3 hodin. Samozřejmostí je také upozornění na ztrátu napájení, nebo pokles napětí akumulátoru.

Poradí si i s rušičkou.
Díky sofistikovanému algoritmu, který neustále monitoruje spojení s GSM sítí dokáže systému GPS SNIPER MAX rozeznat přítomnost rušičky GSM signálu a následně vyvolat lokální akustický poplach, či zablokovat motor pro zamezení krádeže.

Staré nebo nové ...
GPS SNIPER MAX je v současnosti jeden z nejuniverzálnějších systémů na trhu a je možné jej bez jakýchkoliv problémů použít ve všech osobních a nákladních vozidlech, elektromobilech, pracovních strojích, motorkách a všech vozidlech s 12 a 24 voltovou soustavou.

V jednoduchosti je krása.
Možnost plnohodnotného ovládání pomocí intuitivní mobilní aplikace v českém jazyce ale i odesíláním SMS příkazů si najde svého uživatele napříč všemi generacemi.